BARIŞ MAKİNA VE SANAYİ ; 1963 yılında başladığı faaliyetlerine, günümüzde tarım makinaları imalatı, üretimi ve üretim sonrası desteği ile devam etmektedir. Müşteriye en iyi hizmeti sağlayan sektörde tanınmış bir firma olan Barış Makina ve Sanayi , ticari ve çiftçilik  işletmeciliği geçmişinden gelen kurucu kadrosu , konusunda uzman profesyonel ekibi, satış pazarlama ve satış sonrası servis ekibiyle, pancar hasat makinesi imalat ve üretim sektörüne de hizmet vermeye başlamıştır. 

AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerinin sürdürebilirliğini misyon edinen şirketimiz, pancar hasatına yönelik daha verimli ve kaliteli pancar hasat makinalarının  imalinin yanı sıra, ülkemizin dışa bağımlılığını azaltacak enerji, tarım ve çevreye yönelik çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Barış Makina ve Sanayi olarak yurtiçi ve yurt dışından gelen istekler, öneriler doğrultusunda imalatımız ve kalitemiz devamlı güncellemektedir. Ürünlerimize yurtiçinde Pankobirlik, Tarım kredi kooperatifleri, geniş bayii ağımız ve fabrikamızdan doğrudan satış ile ulaşılabilmektedir. Yurtiçi faaliyetlerinin yanı sıra ithalat ve ihracatlarını da günden güne genişleten firmamızın ihracat alanında çalıştığı başlıca ülkeler ise; Ukrayna, Rusya, İran, Mısır, Pakistan, Kırgızistan’dır.

1960 Yılında kurulan firmamız; 1997 yılında tarım makinaları imalatına başlamıştır. Firmamız, Pancar Hasat ve Pülverize ilaçlama makinaları imal etmektedir.

İletişim

Yeni Sanayi Sitesi Barış Blok No:1 Polatlı/Ankara
Telefon: (0312) 623 20 21
Fax: +90 (312) 622 45 66

Bizi Takip Edin!

Bülten Aboneliği

E-posta adresinizi girip listemize kayıt olabilirsiniz.

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish